biuro@qvestum.com
+48 22 618 20 98

INTERNATIONAL FREIGHT FORWARDING

UBEZPIECZENIE ŁADUNKU

Ubezpieczenie jest integralną częścią procesów przewozu ładunku. Ubezpieczenie zapewnia ,iż w wypadku nieprzewidzianych okoliczności , otrzymasz stosowne odszkodowanie.


Nasza Firma oraz współpracujący przewoźnicy posiadają niezbędne ubezpieczenia potrzebne do realizacji transportu.

OCP oraz OCS , dokumenty znajdują się w zakładce dokumenty.

POZOSTAŁE INFORMACJE :

Ubezpieczenie jest integralną częścią procesów przewozu ładunku. Ubezpieczenie zapewnia ,iż w wypadku nieprzewidzianych okoliczności , otrzymasz stosowne odszkodowanie. Chociaż w przypadku przeprowadzek to żadna ilość pieniędzy nie będzie w stanie zastąpić rodzinnych pamiątek, które odziedziczyłeś po przodkach, to wciąż dobrym pomysłem jest dodatkowe ubezpieczenie przeprowadzki. Nieszczęśliwy wypadek czy katastrofa naturalna – wszystko może uszkodzić twoje cenne dobra.

W wypadku przeprowadzek domowych w dodatku do ubezpieczenia właściciela domu warto ubezpieczyć samą przeprowadzkę. Ubezpieczenia właściciela domu pokryje koszty rzeczy znajdujących się w domu, ale nie w momencie ich przenoszenia. Niektóre polisy ubezpieczeniowe pozwalają nawet na wybór tych rzeczy, które chcesz ubezpieczyć.

Podczas załadunku, transportu morskiego czy lotniczego, zawartość jest poza bezpośrednią kontrolą nadawcy. Kiedy zawartość jest w jednym z naszych magazynów lub w jednym z magazynów naszych międzynarodowych partnerów, ubezpieczenie jest pokrywane z ubezpieczenia magazynu, ale tylko w ograniczonym czasie. Zawsze ubezpieczaj zawartość na kwotę odpowiadającą wartości w kraju, do którego są transportowane.

Nasze ubezpieczenie ładunku i rozwiązania związane z zapobieganiem stratom chronią twoje dobra podczas transportu. Ubezpieczenie ładunku pokrywa utratę i/lub uszkodzenie podczas transportu z jednego punktu do drugiego.
Ochrona transportu może być na morzu, lądzie lub w powietrzu. Polisy są dopasowane do indywidualnych potrzeb.
Ubezpieczenie może dotyczyć wszystkich form ryzyka lub tylko niektórych.

Kontakt

Tel: +48 22 618 20 98
email: biuro@qvestum.com


Zlecenia transportowe wyceniamy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-17:00.

ZAPYTANIA PRZYJMUJEMY 24/7.